נמצאו 6 תוצאות עבור חיפוש התג : צביעת דירות

עיצוב בצבע

... (קרא עוד...)

הבית הלבן- צבע ועבודות דקורטיביות

הבית הלבן, צבע ועבודות דקורטיביות, עם ניסיון של למעלה מ-12 שנים, שירות אמין ומקצועי הן מבחינת איכות החומרים מהמובילים בתחום והן מבחינת איכות העבודה.רוני מוקמנב בעל החברה, השתתף בתוכנית "אקסטרים מייקאובר" בשישה פרקים והראה... (קרא עוד...)

ביקורות והמלצות עלינו

לפני שאתם מחליטים איזה בעל מקצוע להזמין כדאי וחשוב מאוד לשמוע ביקורות והמלצות   ... (קרא עוד...)

גלריות

שליכט צבעוני מרפאה החלקת קירות הכנה לצביעה חדר אמבטיה לפני ואחרי ראשל"צ לפני ואחרי צביעת מתכות לפני אחרי תל אביב שינוי גוונים הורדת טפטים הורדת טפטים החלקת קירות... (קרא עוד...)

חדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים לטווח הארוך הינו כאן ועכשיו. על מנת שגם אתם תוכלו לשדרג את פני החדר ולהשאיר את הצבע הנכון, ראוי להבין את בחירת הצבעים העזים פחות ובמקומם לבחור את הצבעים אשר יפיצו את האור ואת האנרגיה הנכונה. תחושת נוחות?... (קרא עוד...)

טיח דקורטיבי

כאשר מדברים על דקורציה, מדברים על צביעת הקירות באופן שישדרג את התוצאה הסופית. השדרוג יגיע באופן משמעותי וכאן למעשה באים לידי ביטוי היכולות של הבנה ושימוש באמצעות טיח דקורטיבי על מנת לקבל את התוצאה והגימור המושלם. אז למה... (קרא עוד...)הדמיית חדרים


כיצד תרצו גם אתם לעצב את העיצוב הנחשק ביותר בחדר הילדים או בסלון? האם הצבעים הנבחרים אכן מתאימים למשימת העיצוב? הכול יכול להתרחש באמצעות לחיצת כפתור אשר תעניק לכם את תורתה של הדמיה. כאן ועכשיו, תוכלו גם אתם לעצב את החדר ולהעניק לו את הצבעים המרשימים, החמים או הקרים, על פי התאמה אישית.


כאשר אתם בוחרים סגנונות של צבעים, אתם למעשה משתמשים ביכולות גלריית הצבעים לספק לכם את העיצוב הטוב ביותר לבית. הגיע הזמן והשעה לאתר את המיומנות הראויה ואת שלל צבעי הגלריה על מנת ליצור את האידיליה בסלון או אפילו בחדר האורחים. מוכנים? הכול מתחיל ונגמר בסיפור של גלריית צבעים- עכשיו נותר רק לבחור את הטוב ביותר.

נקסט מדיה - בניית אתרים לעסקים