נמצאו 4 תוצאות עבור חיפוש התג : צביעה דקורטיבית

צביעה חיצונית לוילה אחרי

... (קרא עוד...)

הבית הלבן- צבע ועבודות דקורטיביות

הבית הלבן, צבע ועבודות דקורטיביות, עם ניסיון של למעלה מ-12 שנים, שירות אמין ומקצועי הן מבחינת איכות החומרים מהמובילים בתחום והן מבחינת איכות העבודה.רוני מוקמנב בעל החברה, השתתף בתוכנית "אקסטרים מייקאובר" בשישה פרקים והראה... (קרא עוד...)

אפקטים בצבע

רוצים לשדרג את מראהו של הבית ולעצב על פי הכללים והצורך? אלמנט עיצוב חשוב ביותר מתחיל ומשפיע בבחירת הצבע הנכון ובפרט שילוב של כמה צבעים מותאמים מראש. קוראים לזה- אפקטים בצבעים. האפקטים יכניסו חיים לחלל הריק ויעניקו לקיר... (קרא עוד...)

גלריות

שליכט צבעוני מרפאה החלקת קירות הכנה לצביעה חדר אמבטיה לפני ואחרי ראשל"צ לפני ואחרי צביעת מתכות לפני אחרי תל אביב שינוי גוונים הורדת טפטים הורדת טפטים החלקת קירות... (קרא עוד...)הדמיית חדרים


כיצד תרצו גם אתם לעצב את העיצוב הנחשק ביותר בחדר הילדים או בסלון? האם הצבעים הנבחרים אכן מתאימים למשימת העיצוב? הכול יכול להתרחש באמצעות לחיצת כפתור אשר תעניק לכם את תורתה של הדמיה. כאן ועכשיו, תוכלו גם אתם לעצב את החדר ולהעניק לו את הצבעים המרשימים, החמים או הקרים, על פי התאמה אישית.


כאשר אתם בוחרים סגנונות של צבעים, אתם למעשה משתמשים ביכולות גלריית הצבעים לספק לכם את העיצוב הטוב ביותר לבית. הגיע הזמן והשעה לאתר את המיומנות הראויה ואת שלל צבעי הגלריה על מנת ליצור את האידיליה בסלון או אפילו בחדר האורחים. מוכנים? הכול מתחיל ונגמר בסיפור של גלריית צבעים- עכשיו נותר רק לבחור את הטוב ביותר.

נקסט מדיה - בניית אתרים לעסקים